Vaše-zdraví.cz
Zdravotnické potřeby
Jsme rádi, že jste navštívili naše online zdravotnické potřeby, u nás nakoupíte kvalitní zdravotní potřeby a pomůcky k Vaší plné spokojenosti.
Vaše-zdraví.cz (https://zdravotnicke-potreby.vase-zdravi.cz/)
Úvodní stránka » Články

Články

Řadit dle: názvu | data | standardně
Strana 1 2

24.01.2012Nové rehabilitační pomůcky v našem e-shopu

Vážení zákazníci. V novém roce 2012 jsme pro Vás připravili několik nových výrobků - rehabilitačních pomůcek.

Balanční podložka DOME BALL slouží k procvičování stabilizačních svalů a vzpřimovačů páteře. Slouží jako prostředek k procvičování rovnováhy, posilování zádových a břišních svalů. Pomáhá dále při vytvarování a zeštíhlení nohou, zpevňování celého těla, zlepšuje držení těla a pomáhá odstraňovat přebytečný tuk

Masážní a balanční podložka se používá k masáži akupresurních bodů  umístěných na vnitřní straně chodidel na jejichž ploškách se nacházejí reflexní zóny všech orgánů lidského těla. Tato  masáž pomáhá výrazně při potížích tzv. studených nohou, špatném prokrvení, únavě atd. Masáží podpoříte imunitní systém, krevní oběh a aktivujete nervová zakončení a zóny,  které mají blahodárný vliv na správnou funkci vnitřních 
orgánů. Masážní a balanční podložka je v barvě modré nebo červené.

Činka - závaží na cvičení je gumový míček s bezpečnostním popruhem. Pomáhá posilovat 
a vytvářet svaly, přispívá ke spalování kalorií a předcházení různým zraněním. Koule je naplněna přírodním 
pískem a je dokonale vytvarovaná k bezpečnému a pohodlnému cvičení.

Posilovací kruh Pilates má průměr 38 cm.  Je určen pro jednotlivce i skupiny ke cvičení, jak doma, tak v tělocvičně. Kruh je vhodný pro cvičení jógy a pilates, zlepšení flexibility a hybnosti ztuhlých svalů a kloubů, uvolňuje svalovou ztuhlost, vyrovnává svalovou nerovnováhu a zvyšuje rozsah pohybu kloubu. Pilates kruh je jednoduchou a efektivní cvičební pomůckou pro trénink hlavních svalových skupin na prsou,pažích a dolních končetinách. Stlačením kruhu se jde proti jeho odporu a zapojené svalstvo se  tak účinně posiluje.Stabilní a anatomicky tvarovaná držadla umožňují pevné držení kruhu mezi dolními a horními končetinami. Tato cvičení lze provádět vestoje,vsedě i vleže

20.09.2011Podzimní cenová akce na zdravotní matrace

Vážení zákazníci. Jako každý půl rok jsme pro Vás připravili velice zajímavou nabídku českých zdravotních matrací. Matrace získáte za zvýhodněné ceny, nabídku 1 + 1 zdarma nebo k výhodným cenám obdržíte jako dárek zdravotní polštář.

Budeme rádi, když podpoříte českého výrobce a pořídíte si kvalitní a zdravotní matrace pro Váš klidný a spokojený spánek. Všechny typy matrací Vám zavezeme zdarma až k Vám domů.

Leták je ke stažení zde. Objednávky zasílejte buď e-mailem na info@vase-zdravi.cz nebo telefonicky na 721 812 218.

28.06.2011Spouštíme náš e-shop na Facebooku

Vážení zákazníci,

mnoho lidí dnes využívá naplno Facebook pro kontakt se svými blízkými a známými. Pro vaše pohodlí jsme spustili náš e-shop i na Facebooku. Věříme, že Vám to usnadní výběr zdravotnického materiálu a pomůcek a budete rádi využívat našich služeb.

 

Facebook obchod

31.05.2011Tonometry Tensoval zařazeny do nabídky e-shopu

Vysoký krevní tlak

Monitoring krevního tlaku je velice důležitý. Sledování krevního tlaku doma, mimo ordinaci lékaře, je nedílnou součástí péče o zdraví každého pacienta s vyšším krevním tlakem. Vysoký kravní tlak je totiž největší příčinou úmrtí i invalidity.

Příčiny a léčba vysokého krevního tlaku

Vysoký krevní tlak rozdělujeme do dvou podskupin – primární a sekundární hypertenze. Primární neboli esenciální hypertenze postihuje drtivou většinu osob s vysokým krevním tlakem. U tohoto typu vysokého krevního tlaku není zatím známo, co ho vyvolává. Daleko menší skupina osob s vysokým krevním tlakem trpí sekundární hypertenzí, kdy je příčina vzniku známa.

Součástí prevence a léčby hypertenze je také dodržování vhodného životního stylu, tedy i stravování. Co můžete jíst a čemu se naopak vyhnout? Následující rady vám v orientaci jistě pomohou.

Tonometry Tensoval

Tonometry tensoval jsou k dispozici v provedení měření na zápěstí a na paži.

Tonometr Tensoval Mobil je vhodný zejména pro pacienty, kteří cestují a potřebují kontrolovat svůj krevní tlak mimo domov. Tensoval Mobil měří kravní tlak na zápěstí a díky svým malým rozměrům se pohodlně vejde do cestovního zavazadla.

Pro přesnější měření v domácím prostředí jsou určeny tonometry s manžetou na paži. Tensoval Comfort je základním modelem. Tensoval Duo Control je špičkový tonometr, který používá dvě metody měření. Oscilometrickou a poslechovou. Díky tomuto způsobu měření dostanete výsledky měření stejně přesné, jako měření u vašeho lékaře.

Tonometry na paži jsou k dispozici v několika variantách s různými velikostmi manžet, v rodinném balení se dvěma manžetami nebo s adaptérem do sítě 220V.27.04.2011Balanční úseč zařazena do našeho sortimentu

Vážení zákazníci. Připravili jsme do naší nabídky balanční úseč, balanční disk. Balanční úseč je významnou pomůckou v rehabilitaci. Úseč pomáhá zejména posilováním svalstva kolem páteře a kloubních systémů.

Předností balanční úseče je, že dochází k posilování vnitřních svalů, které nelze procvičovat na žádném přístroji či pomůcce. Cvičení na balanční úseči lze provádět jak v rehabilitačních zařízeních, tak i v pohodlí domova. Pro řidiče nebo pro lidi se sedavým zaměstnáním je to ideální pomůcka na pomoc od bolestí zad.

04.04.2011Cenová akce na měsíc duben 2011

Jaro je tady a každý alergik očekává zdravotní komplikace. Připravili jsme pro Vás cenové zvýhodnění na anti alergický přístroj Medisana Medinose Plus.

Při alergii identifikuje organizmus neškodné látky jako nebezpečné. Při kontaktu se vytvářejí protilátky a mastocyty nacházející se v nosní sliznici uvolní histamin, který vyvolá v těle obrannou reakci.

Medinose Plus fototerapií reguluje tvorbu histaminu. Takto se přirozenou cestou (bez použití chemie) s Medinose Plus zmírňují, případně úplně odstraňují, alergické onemocnění a komplikace z nich vyplívající. Organizmus se nezatěžuje léky; Medinose Plus nevyvolává žádné vedlejší účinky.

CENOVÁ AKCE obsahuje i další zajímavé výrobky pro Vaše zdraví!

1 2
Sdílet tento odkaz:  

Kategorie zboží

Poptávka

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici osm:


Nákupní košík

Celková cena:
0,00 Kč s DPH

Info

Zboží zasíláme Zásilkovnou (do hmotnosti 10 kg) - na výdejní místa nebo na adresu -  na dobírku nebo je možná platba předem na účet, Českou poštou - na dobírku nebo je možná platba předem na účet a přes PPL - předem na účet  nebo dobírka - zásilky o max. rozměrech (100x50x50 cm)

Doprava zboží je zdarma při objednávce nad 3.000,- Kč  

Při objednávce nižší než 3.000,- účtujeme poštovné a balné při doporučeném balíku Česká pošta 150,-Kč/platba předem na účet, při balíku do ruky ČP 210,-Kč/dobírka nebo 160,-Kč/platba předem na účet,

Zásilkovna - na výdejní místo 145,- Kč/dobírka nebo 125,- Kč/platba předem na účet, Zásilkovna na adresu165,-Kč/dobírka nebo 135,-/platba předem na účet nebo

PPL - 150,-Kč/platba předem na účet nebo 130,- Kč/platba předem na účet 

Cena poštovného a balného se může lišit i podle váhy objednaného zboží a v případě navýšení bude toto konzultováno s kupujícím.

Pokud zálika nesplňuje obchodní podmínky přepravce, budeme Vás kontaktovat ohledně změny způsobu dopravy 

Rychlý kontakt

Zdravotnické potřeby

E-mail:
info@vase-zdravi.cz

Mobil:
(+420) 606 725 720

Zdravotnické potřeby